KURUMSAL

KURUMSAL

EUROPASS INTERNATIONAL CERTIFICATION AUDIT

IAF - International Accreditation Forum “ Uluslararası Akreditasyon Formu”, APAC - The Asia Pacific Accreditation Cooperation “Asya Pasifik Akreditasyon Birliği”, üyesi Amerika Birleşik Devletleri Akreditasyon Kuruluşu“ Ulusal Akreditasyon Merkezi ” tarafından;

 

EUROPASSCERT : 

ISO/IEC 17021-1 Uygunluk Değerlendirmesi  -  Yönetim Sistemlerinin Tetkikini ve Belgelendirmesini Sağlayan Kuruluşlar İçin Şartlar Standardı’na göre akredite Uluslararası Belgelendirme ve Denetim Kuruluşudur. 

 

Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü Sertifika Akreditasyon Programı (ANSI-CAP),  sertifika verenler için ASTM E2659-18 STANDARD (Sertifikasyon Programları Akreditasyonu) kapsamında uluslararası sertifikasyon sağlayan akredite uygunluk değerlendirme kuruluşudur. 

 

EUROPASSEDU :

Uluslararası Denetçi Eğitim Sertifikasyon akreditasyonuna sahip Baş Denetçi ve KYS Denetçi eğitim/sınav sağlayıcısıdır. 

 

EUROPASSCARD : 

Örgün ve uzaktan eğitim öğretim hizmeti veren sertifika sağlayıcıların sahip olmaları gereken yönetim sistemleri - genel şartlara (management systems standard > sözleşme kapsamında) belgelenmesi. 

 

Resmi mesleki eğitim otoritelerince düzenlenen/onaylanan ve/veya europasscard marka adının ve/veya logonun kullanıldığı (bulunduğu) kağıt sertifikanın elektronik sertifika olarak belgelendirmesi sonucu  eğitim belgelerinin tek kartla tüm dünyada doğrulaması ’’çevrimiçi (on-line)’’, ve Elektronik Sertifika/ Akıllı Kimlik Kartı olarak kullanabilmesini sağlayan tek uluslararası uygunluk değerlendirme kuruluşudur. 

 

EUROPASSONLINE : 

Dijital, e-eğitim – uzaktan eğitim, canlı ders, video ders gibi e-öğrenme / uzaktan eğitim sistemleri ve teklojileri konusunda uzman uluslararası bilişim plartformudur.          EUROPASS Uluslararası Belgelendirme, Eğitim ve Tedarikçi denetimlerinde dünyada lider kuruluştur.

Firmanız geleceği için daima en iyisini istersiniz.

Akredite belgelendirme bu gelecek için önemli bir adımdır. Çünkü bu adım firmanızın büyük ölçekli sözleşmelerini korunmasında, yüksek iş kalitesine sahip olunmasında ve uluslararası düzeyde daha kolay faaliyetlerini gerçektirmesine yardımcı olacaktır.

EUROPASS uluslararası akreditasyonlara sahip olup, 5 Kıtada uluslararası ofisleri ile deneyimli ve sektöründe uzman denetçilerle tarafsız ve bağımsız belgelendirme, eğitim ve tedarikçi denetim hizmetlerini sunmaktadır.

Hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin ve firmanızın hedefi ne olursa olsun, EUROPASS seçimi ile hedeflerinize daha çabuk ve etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Neden EUROPASS INTERNATIONAL CERTIFICATION AUDIT?

 

·   Deneyimli Eğitmen ve Denetçi kadrosu

·   Kaliteli ve zamanında hizmet

·   Verimliliği arttırmak için tasarlanmış programlar

·   Uluslararası onaylı belge

·   Modern ve yenilikçi yaklaşım

·   EUROPASSCARD LI ULUSLARARASI TEK SERTİFİKASYON!..

Profesyonel Yönetim

EUROPASS’da tüm üst düzey yönetim, endüstri deneyimli, kalifiye baş denetçilerden oluşmaktadır. Bu durum müşteri denetim isteklerine daha kısa süreli çözümler sağlanmasına ve endüstriyel problemlere daha derin bilgilerle yaklaşılmasını sağlamaktadır.

 

Modern & İlerici Yaklaşım

Web temelli yönetim sistemi sayesinde hata yapma olasılığını mümkün olduğunca azaltır, sertifika ve raporların hızlı geri dönüşümü etkili kılınır ve bu şekilde müşteri ihtiyaç ve beklentileri çok daha çabuk karşılanır.

 

Geniş Kaynak

EUROPASS mühendisler, teknisyenler, denetçiler, eğitmenler ve uzmanlardan oluşan personeli ile belgelendirme, eğitim ve tedarikçi denetim hizmet vermektedir.

 

Bağımsız & Kendi Kendini Finanse Edebilme Gücü

EUROPASS devlet ya da diğer kaynaklar tarafından finanse edilmez, geliri müşteri tarafından ödenen Belgelendirme, eğitim ve tedarikçi denetim hizmetleri ücretlerinden sağlanır. Bu durum, fiyatlarımızı rekabetçi ve hizmetlerimizide kaliteli yapmaktadır.

 

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz.