KURUMSAL

KURUMSAL

EUROPASSEDU :

Uluslararası Denetçi Eğitim Sertifikasyon akreditasyonuna sahip Baş Denetçi ve KYS Denetçi eğitim/sınav sağlayıcısıdır. 

 

CARDCERT / PASSCARD EURO: 

Örgün ve uzaktan eğitim öğretim hizmeti veren sertifika sağlayıcıların sahip olmaları gereken yönetim sistemleri - genel şartlara (management systems standard > sözleşme kapsamında) belgelenmesi. 

 

Resmi mesleki eğitim otoritelerince düzenlenen/onaylanan ve/veya europasscard marka adının ve/veya logonun kullanıldığı (bulunduğu) kağıt sertifikanın elektronik sertifika olarak belgelendirmesi sonucu  eğitim belgelerinin tek kartla tüm dünyada doğrulaması ’’çevrimiçi (on-line)’’, ve Elektronik Sertifika/ Akıllı Kimlik Kartı olarak kullanabilmesini sağlayan tek uluslararası uygunluk değerlendirme kuruluşudur. 

 

EUROPASSONLINE : 

Dijital, e-eğitim – uzaktan eğitim, canlı ders, video ders gibi e-öğrenme / uzaktan eğitim sistemleri ve teklojileri konusunda uzman uluslararası bilişim plartformudur.Uluslararası Belgelendirme, Eğitim ve Tedarikçi denetimlerinde dünyada lider kuruluştur.

Firmanız geleceği için daima en iyisini istersiniz.

 

Neden CARDCERT  INTERNATIONAL CERTIFICATION AUDIT?

 

·   Deneyimli Eğitmen ve Denetçi kadrosu

·   Kaliteli ve zamanında hizmet

·   Verimliliği arttırmak için tasarlanmış programlar

·   Uluslararası onaylı belge

·   Modern ve yenilikçi yaklaşım

·   PASSCARD EURO LU ULUSLARARASI TEK SERTİFİKASYON!..

Profesyonel Yönetim

CARDCERT’de tüm üst düzey yönetim, endüstri deneyimli, kalifiye baş denetçilerden oluşmaktadır. Bu durum müşteri denetim isteklerine daha kısa süreli çözümler sağlanmasına ve endüstriyel problemlere daha derin bilgilerle yaklaşılmasını sağlamaktadır.

 

Modern & İlerici Yaklaşım

Web temelli yönetim sistemi sayesinde hata yapma olasılığını mümkün olduğunca azaltır, sertifika ve raporların hızlı geri dönüşümü etkili kılınır ve bu şekilde müşteri ihtiyaç ve beklentileri çok daha çabuk karşılanır.

 

Geniş Kaynak

CARDCERT mühendisler, teknisyenler, denetçiler, eğitmenler ve uzmanlardan oluşan personeli ile belgelendirme, eğitim ve tedarikçi denetim hizmet vermektedir.

 

Bağımsız & Kendi Kendini Finanse Edebilme Gücü

CARDCERT devlet ya da diğer kaynaklar tarafından finanse edilmez, geliri müşteri tarafından ödenen Belgelendirme, eğitim ve tedarikçi denetim hizmetleri ücretlerinden sağlanır. Bu durum, fiyatlarımızı rekabetçi ve hizmetlerimizide kaliteli yapmaktadır.

 

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz.